Tank İmalatı Ana
Sayfa

Sundurma - Veranda İmalatı

İletişim
Tank İmalatı Çelik Konstrüksiyon Isıtma Soğutma
Borulama Yangın Sprinkleri Kaynak İşleri

Sundurma Nedir: Kapı, geçit, durak vb. yerlerde çatı gibi kullanılan yağmur, güneş, rüzgar benzeri dış etkilerden koruyan, arkası duvara tutturulan yapılara sundurma denir. Sundurma imalatı, çelik, ahşap, ferforje, beton gibi çeşitli materyalllerin biriyle ya da bu malzemelerin farklı oranlarda karışımıyla yapılabilir.

Sundurma

Sundurmanın daha büyük boyutlarda inşa edilen ve bütün bir cepheyi kaplayan çeşitlerine de Veranda denir. Verandalar çok çeşitli amaçlarla kullanılabilir.
Veranda

Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma çeşidi bulunur. Yapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar zeminle bağlantısız olabileceği gibi parmaklık, ince duvarlar vb. ögelerle de desteklenebilir. Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir. En az bir kişinin rahatlıkla içinde durabileceği boyutlarda inşa edilir.

Sundurma

Sundurmalar yeterli genişlikte oldukları takdirde üst kat zemininde balkon olarak kullanılabilirler.

Ferforje Sundurma

Tanksan olarak, ağırlıkla, çelik ve ferforje olmak üzere sundurma ve veranda imalatı yapıyoruz. Yapınızın mimari özelliklerine göre ana malzemelerimiz olan çelik ve ferforjenin yanında beton, ahşap gibi materyalleride kullanarak istekleriniz doğrultusunda sundurma ve veranda imalatı yapabiliriz.

Kum Filtresi Eşanjör Kataloglarımız
Hizmetlerimiz Hakkımızda Referanslarımız