Tank İmalatı Ana
Sayfa

Kum Filtresi

İletişim
Tank İmalatı Çelik Konstrüksiyon Isıtma Soğutma
Borulama Yangın Sprinkleri Kaynak İşleri
Kum filtresi, suda bulanıklığa neden olabilecek, suyun görüntü ve kalitesini bozan askıda kalan katı madde, tortu ve çamur gibi istenmeyen maddelerin sudan uzaklaştırılmak için kullanılan bir su arıtma sistemidir.
Kum Filtresi - Sand Filter
Kum filtreleri kompakt tasarımlarıyla minumum yer kaplar. Kum filtreleri tam otomatik çalışır. Sistemin ilk yatırım maliyeti düşüktür. Kum filtre sistemlerinde, quartz minerali kullanılır. Quartz mineralinin değişim süresi yaklaşık 5 yıldır.
Kum Filtresi - Sand Filter
Kum filtre sistemi doğru seçildiğinde ve verimli çalıştığında, diğer arıtma sistemlerine giden yük azaltılmış olacaktır. Kum filtresi çözünmemiş askıdaki katı maddelerin filtrelenmesini sağlar, makine ve tesisatlarda oluşan tıkanma ve arızaları önleyerek enerji harcamalarında tasarruf sağlar.
Kum Filtresi - Sand Filter

Tank, Çelik konstrüksiyon, ısıtma soğutma, kum filtresi, silo imalatı, kaynak işleri, yangın sprinkleri, borulama, kazan dairesi, pompa istasyonu, sundurma, eşanjör, otoklav uzatma, Yakıt tankları, akaryakıt tankları, paslanmaz tank, su Tankları, su deposu, gıda tankı, küresel tank, atmosferik tank, hava tankı, çelik tank, kostik tankı, boru döşeme, bizim uzmanlık alanlarımızdan bazılarıdır.

İstendiğinde bir fabrikanın, baraj inşaatının, santralin, dolum tesisinin, metal üzerine tüm işlerini organize edip imalatını yapabiliriz.
Kum Filtresi Eşanjör Kataloglarımız
Hizmetlerimiz Hakkımızda Referanslarımız