Petrol Tankı İmalatı benzin, mazot, fuel-oil tank montajı

Petrol Tankı İmalatı

Petrol Tankı

Petrol Tankı

Petrol Tankı, ham petrol ve bu petrolden üretilen, benzin, mazot, fuel-oil vb. yakıtların saklanıp depolandığı, çok çeşitli ölçeklerdeki tanklardır.

Tanksan, yıllardır petrol tankları konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak, bir çok rafinerinin petrol tanklarını üretmiş, montajlamış bir firmadır.

Türkiye’de ve dünyanın herhangi bir yerinde kapasitesi ne olursa olsun, her türlü petrol tanklarını, üretip, yerine montajlayıp çalışır hale getirebiliriz. Petrol tankları ile ilgili yaptığımız işleri görmek için referanslarımızı ziyaret edebilirsiniz. Petkim Aliağa, TPAO KKTC dolum tesisleri, Mobil Haramidere Petrol Tankı imalatı konusunda yaptıklarımıza bir kaç örnektir.

Petrol Tankları İmalatı

Petrol Tankları

Büyük bir petrol rafinerisindeki petrol ( yakıt ) tankları aşağıdaki özellikleri içermektedir.

Dolum: Petrol (Yakıt) tankı güvenli bir şekilde doldurulabilmelidir.

Yakıtın (Petrolün) Saklanması: Petrol Tankı sistemi, kaçak ve buharlaşmaya karşı yeterli derecede güvenli olmalı, bu konuda her türlü teknolojik ekipmana sahip olmalıdır.

Ölçüm: Petrol tankındaki yakıt miktarı, en yeni teknolojilerce kolayca gözlemlenebilir olmalıdır.

Havalandırma: Buharlaşma, her türlü valf ve vanalarla kontrol altında tutulmalıdır.

Petrol Tankı fiyatları konusunda bilgi almak için lütfen projenizi iletişim adresimize detaylı olarak mail atınız.

Tank, Çelik konstrüksiyon, ısıtma soğutma, kum filtresi, silo imalatı, kaynak işleri, yangın sprinkleri, borulama, kazan dairesi, pompa istasyonu, sundurma, eşanjör, otoklav uzatma, Yakıt tankları, akaryakıt tankları, paslanmaz tank, su Tankları, su deposu, gıda tankı, küresel tank, atmosferik tank, hava tankı, çelik tank, kostik tankı, boru döşeme, bizim uzmanlık alanlarımızdan bazılarıdır.

Tanksan

Tank İmalatı : Yeraltı ve Yerüstü LPG ve Atmosferik Tankların imalat ve montajı, her türlü paslanmaz gıda ve endustriyel Tankların imalat ve montajının fabrikamızda veya yerinde yapım işleri

TANKSAN Olarak 1979 yılından bu yana profesyonelce tank imalatı yapıyoruz. Yaptığımız işlerin detaylarını görmek için lütfen hizmetlerimiz sayfasına uğrayınız. Yaptığımız işler hakkında örnekler görmek istiyorsanız referans sayfalarımız sizlere yol gösterici olacaktır.

İstendiğinde bir fabrikanın, baraj inşaatının, santralin, dolum tesisinin, metal üzerine tüm işlerini organize edip imalatını yapabiliriz.

Metali yoğurmak bizim işimiz. Oil Tank, Oil tank manufacturing

Tanksan Taahhüt Limited Şirketi

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:12 No: 2229 Şişli – İstanbul

İLETİŞİM

TANK İMALATI

HİZMETLERİMİZ

TANKSAN

TANKSAN FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın